Hammerfestinger på nett uansett hvor de bor i verden

(send meg en mail med adressen din, så legger jeg deg inn)

Navn

Mailadresse

Hjemmeside

Bor nå

Aasegg, Eirik pirum@isk-tv.no nei, ingen planer Fauske
Amundsen, Helge helge.amundsen@gmail.com nei Thailand
Amundsen, Knut Aksel (AMA) anita.knut@telia.com nei Asker/Bengsfors, Sverige
Amundsen, Morten morten.amundsen@telemed.no nei Tromsø
Amundsen, Unni unelis@online.no nei Oslo
Andersen, Kirsti Darry kirsti@andersen.mail.dk www.klinikcassiopeia.dk Danmark
Andersen, Kjell "Makrell" kjell-anders1@hotmail.com kanskje Hammerfest
Andersen, Knut Hjalmar knut@kadoa.net www.kadoa.net Hammerfest
Andreassen, Grete grete.andreasse@nnn.no nei Røyse ved Hønefoss
Antonsen, Alexander alexander_gieaver@hotmail.com alexanderantonsen Tromsø
Arnesen, Kjell kjell.arnesen@fikas.no kanskje en gang Hammerfest
Aslaksen, Karen ka-aslak@online.no nei Jæren

Aune, Randi og Tor

ran-aun@online.no

kanskje

Hammerfest

Barstad, Bjørn bjobars1@start.no mulig Hammerfest/Kautokeino
Bartholdsen, Tom Eirik  kjell-anders1@hotmail.com www.hjelperdeg.net Fredrikstad
Berg, Toril Eliassen tori-ber@fikas.no nei Hammerfest
Berger, Heidi ( før Larsen ) heiberger@hotmail.com http://www.facebook.com/inbox/readmessage.php?t=7139589606 Bergen
Bertheussen, Dagny titty63@hotmail.com nei Arendal
Bjørnsen, Marit hugomarit@fikas.no www.bjorsep.piczo.com Hammerfest
Breivik Bang ( Iversen ) Gerd gerd.bang@adsl.no nei Ullsteinvik
Brustad, Brit Hermo brit.brustad@bluezone nei Oslo
Carlsen, Bjørnar bjo-ca@online.no nei Stange
Christensen (Andersen) Cate mostersos@hotmail.com kommer Danmark
Dahl, Bente bente@bebeboxer.no www.bebeboxer.no Jæren
Dahl, Hans Arne hans.arne@fuglenesramp.net nix Hammerfest

Danielsen, Svein Erik

sv-er-da@online.no

nei aldri

Alta

Engedal, Frode frodeen@online.no nei Lyngen
Engedal, Stein sengeda@online.no nei Moelv i Hedmark

Eriksen, Bjørn

bjorn-1@c2i.net

www.varangerbilder.no

Vadsø

Eriksen, Tina tinaerik-sen@hotmail.com nei Hammerfest
Eriksen, Ulf uerikse@online.no nei Lyngdal
Ericsson, Magny mericsso@online.no www.123hjemmeside.no/ericsson Nordkisa
Forsgren, Else (Bitten) elsef@broadpark.no nei Hammerfest
Gabrielsen, Eva Gabrielle  vet ikke Baltimore, USA
Gamst, Gunn gu-gam@online.no nei Drammen
Grasdal, Tone  tonegras@online.no www.ansochristo.com Bærum
Grunni, Bjørnar bjornar.grunni@monet.no www.grunni.com Drag i Tysfjord
Gustavsen, Tore  tore@fikas.no ikke ennå Hammerfest

Hansen, Alf F. 2773alha@telia.com www.alfhansen.se Karlskoga, Sverige
Hansen, Alf E.   kanskje  Rafsbotn i Alta

Hansen, Eva Bugge

eva-bug@online.no kanskje Hammerfest
Hansen, Harald harald.hansen@akerkvaerner.no nei Kirkenes
Hansen, Hilbert tviler på det Haugesund
Hansen, Kaj  kajh@online.no mulig en gang Bardufoss
Hansen, Kai Åge kai.hansen@bluezone.no ingen Oslo
Hansen, Kjetil  kje.hans@online.no www.fotografier.biz/ Hammerfest
Hansen, Svein-Harald shara-ha@online.no nei Tromsø
Hansen, Wenche Marianne whans@broadpark.no nei Harstad
Hansen, Åse Margrethe asemar@online.no www.hansenstudio.no Oslo

Heggelund, Marte 

marte@marteheggelund.com

www.marteheggelund.com

Tromsø

Herstrøm, Vegard  vegar@hammerfest.nu www.vegarspromotion.com Hammerfest
Holm, Frank fraholm@getmail.no nei Oslo
Isaksen, Svein Arvid sveinarv@online.no www.bygdehandverk.no Tynset
Isaksen, Øyvind isaksen.oyvind@telia.com vet ikke Gøteborg, Sverige
Iversen, Kim Alexander kimme@fikas.no http://www.fikas.no/~kimme/ Hammerfest
Iversen, Knut  knutaudun@fikas.no tror ikke det nei Hammerfest
Iversen, Lise Mariell  lise@fikas.no http://www.fikas.no/~lise/ Hammerfest
Iversen, Lotte Ariell lotte@fikas.no http://www.fikas.no/~lotte/ Hammerfest
Iversen Sollien, Kjersti kjersti@fikas.no http://www.fikas.no/~kjersti/ Hammerfest
Iversen, Tove Magnussen alberti@c2i.net nei Rypefjord
Jacobsen, Hans Arne harnejac@online.no nei Tromsø
Jacobsen, Per "Nikka" per@qatar.net www.cockpitforum.com Bayern, Tyskland
Jenssen, Geir mfoto@fikas.no www.meridianfoto.com Hammerfest
Jensen, Stian ( Tufte IL ) s-jen@online.no stianjensen.blogg.no Oslo
Johansen, Janne Rønbeck JRJ@fikas.no nei Hammerfest (Fuglenes:)
Johansen Magne magne.jo@online.no ingen planer om det Narvik
Johansen, (Østvig) John Egil john.e@trollnet.no niks Alta
Johnsen, Berit ( tidl. Ingebrigsten ) ber-joh@online.no nei Tønsberg
Johnsen, Bjørn Steinar "Bjørka" bjorn_steinar@hotmail.com nei Sandefjord
Juliussen, Mette me-jul@online.no nei Kristiansand

Juliussen, Nina 

niju@frisurf.no

kommer snart

Kongsberg

Juliussen, Svahild ( tidl. Andersen ) sjul@broadpark.no nei Kongsberg
Kiær, Britta - født Holm Brittkia@online.no nei Larvik
Knudsen, Elin Lunga  elinsven@msn.com nei Hammerfest
Knudsen, Gunn Bente gunnknud@hotmail.com nei Hammerfest
Knutsen, Ranveig Elise Johannesen raknutse@online.no nei Åsane utenfor Bergen
Kristofferesen, Rita rita.kristoffersen@getmail.no nei Sarpsborg
       
Larsen Karl-Ole kobl@post.olivant.fo nei Færøyene
Ligaard, Knudsen Brita brita.ligaard@no.abb.com nei Harstad
Lind, Gøran  coolio@epost.no www.home.no.net/coolio28 Oslo
Lind, Svein svein-lind@fikas.no http://sveinlind.blogspot.com/ Hammerfest

Lorentsen, Stein Yngve

steinyngve.lorentsen@nettbuss.no

nei aldri

Drammen

Ludvigsen, Jorunn Marion Bonilla   jmbonil@online.no nei Myhre
Ludvigsen, Kjell Åge laage@tele2.no nei Spikkestad

Lunga, Bjørnar

lunga@hammerfest.nu

www.lunga.net

Hammerfest

Lunga, Kolbjørn kolunga@broadpark.no http://home.broadpark.no/~kolunga/ Frekhaug litt nord om Bergen
Låker (Volden) Inger Marie jorgen.laker@c2i.net nei Drammen
       

Mauno, Geggen

ingen

www.geggenmauno.com

Hammerfest

Mauno, Gerd Annie ge-an-m@online.no nei Oslo
Mauno, Odd Tore od32118@yahoo.com nei, men jobber med ei Belleville - Illinois - USA
Mikalsen, Jan-Kåre jan-kare.mikalsen@akersolutions.com nei Egersund
Nikolaisen, Annmari annmarinikolaisen@hotmail.com nei Vesterås Sverige
Nikoma, Gullveig gullirene@c2i.net nei Drammen
Nilsen, Ann Kristin (Kikki)  ann-kristin.sigernes@ebnett.no nei Drammen
Nilsen, Bodil og Gunnar g.a.nilsen@lifi.no nei Sørumlia 36,3400 Lier
Nilsen, Jane og Torbjørn  janeth@fikas.no kanskje en dag Hammerfest
Nilsen, Torbjørn tomani05@hotmail.com nei Tønsberg
Nilstad, Ingrid - født Lunga pnilsta@online.no nei Trondheim

Niska, Bodil

bodil@barejazz.com

www.barejazz.com/niska

Oslo

Nordtømme, Ann-Beate Øverli annbeate@netcom.no nei Sandefjord
Nyheim, Emmy  emmyny@frisurf.no ikke foreløpig Oslo

Olsen, Herlof

herlof@epost.no

www.klipperfjord.no

Tønsberg

Olsen, Nina Moen

niols@online.no

http://home.online.no:80/~niols/index.htm

Hammerfest

Olsen, Roy

robiol@online.no

nei

Auli i Akershus

Olsen, Torbjørn 

torbo5@online.no

kanskje

Hammerfest

Ostad ( Bolle), Maj msostad@online.no tror ikke det Nordvågen
Pedersen, Britt-Unni Britt-unni@c2i.net nope Hammerfest
Pedersen, Hanne Wahl hanw@online.no ikke det nei Sunndalsøra
Rasmussen, Astrid  astrid.rasmussen@telia.com kanskje i fremtiden Malmø, Sverige
Rebbestad, Ingrid syngedama@hotmail.com ja snart Gjøvik
Rebbestad, Lars Rune lars.rune@rebbestad.no www.rebbestad.no Arendal
Riisem, Hege ( Jenssen ) hege.riisem@frivel.no www.123hjemmeside.no/Qule-Quli Trondheim
Ruud (Iversen) Hilde ruud.hilde@hotmail.com nei Mjøndalen
Schilling, Bjørn Inge bschilli@online.no nei Rakkestad
Sellevåg, Wenche wselle@manpower.no nei Skedsmokorset
Sjøvold, Morten mortesj@online.no mulig en dag Hammerfest
Skjerahaug, Linda og Olsen, Roar roar-ol4@online.no nei Hammerfest
Simonsen, Bengt mailto:bengtsimonsen@hotmail.com nei Harstad
Skjerahaug, Laila Heischmann volker.laila@web.de nei Mønchberg, Bayern i Tyskland
Småbach, Finn Harald finn.harald@smabach.com www.smabach.com Kongsvinger
Småbach, Leif Georg le-smaab@online.no nope Hammerfest
Stavem, Ole Henrik ohtet@hotmail.com nei Oslo
Stavem, Stein Erik stamos@online.no ikke det nei Odnes i Søndre Land
Svane, Asbjørn  aasvane1@dodo.com.au may be some day Townsville - Australia
Sørmann, Tove Veronika t-veroni@online.no nei Oslo
Sørgård, Sollaug sollaug_2@hotmail.com nei Suldalsosen
Teige, Kate L. Røstvik kate.r.teige@hotmail.com nei Sørpå :)
Tingvold, Bjørn bjoting@hotmail.com kommer snart Forsøl - Hammerfest
Thomassen, Oddgeir og Grete Norveig Østvik oddgeir@fikas.no nei Røsslyngvn.2 Rypefjord

Unit FIve

tore@nama.no

www.unitfive.no

Oslo og Hammerfest

Utstrand, Per 

perou@fikas.no

home.no.net/perou/

Hammerfest

Wahl, Liss Inger liinger@online.no http://home.online.no/~liinger/index.cfm Tromsø
Walseth Nilsen, Mai-Lis ole-vig@online.no www.siliam.no Drammen
Wennberg, Wigdis wigdis@no.ibm.com nei Oslo
Østnes, Vigleik  vigleik@fikas.no kanskje en dag Hammerfest
Åsvatne, Jarl-Ørjan aasvaten@Hotmail.com nei Gøteborg
Yngvar Wæraas yngvar@kwnet.no nei Tomasjord
Monica Dahl modahl74@gmail.com nei Husnes, Kvinnherad

Aasland, Janny

nei Tolvsrød - Tønsberg
Åsvatne, Trond Rune faasvatn@online.no neppe Oslo
Johansen, Johnny ( JJ )
johnny.johansen@gmail.no

http://team-extreme.no

Sandefjord
Andreassen, Helge h.andrea.637@c2i.net Nei Bodø


 

Tilbake til Goggens hjemmeside